12.05.2018. ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ У ПРВОЈ ПОМОЋИ ЦРВЕНОГ КРСТА САВСКИ ВЕНАЦ

Екипно такмичење – 1. место и пласман на Градско такмичење Црвеног крста Београда.

DSC00180 pp DSC00215pp DSC00232pp
DSC00473pp DSC00488pp

ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ЗДРАВСТВЕНЕ НЕГЕ 20 - 21  АПРИЛ 2018.

Нашу школу представиле су првопласиране ученице са школског такмичења: Исидора Симић III-3, Невена Аџић III-3, Ивана Николић III-4, Маша Вучковић III-7

Ученице наше школе освојиле су прво место са максималних 100 поена при изради задатака на тестовима, а у појединачном пласману збирно са практичним радним задацима наша Исидора Симић, образовни профил медицинска сестра васпитач, освојила је 3. место и поносно понела бронзану медаљу, а екипно 7. место од 27 школа.

isidora simic diploma nega isidora simic zdravstvena nega

openhearts

Хуманитарна акција ученика и наставника наше школе под називом "Сви за Мирка" у циљу прикупљања новчаних средстава како бисмо помогли колеги и наставнику Мирку за даље лечење у иностранству. Хуманитарна акција обухвата следеће активности:

- турнир у фудбалу, КЦ "Мајдан"

- 7.3.2018. хуманитарна журка у клубу "Сквер"

- 11.3.2018. хуманитарна журка у клубу "Атом академија"

- 15.3.2018. хуманитарна представа и концерт ученика наше школе у Дечијем културном центру

МЕДИЦИНСКА ШКОЛА "БЕОГРАД" уписује кандидате за преквалификацију и доквалификацију поред  образовних профила: гинеколошка-акушерска сестра, медицинска сестра-васпитач, педијатријска сестра-техничар, физиотерапеутски техничар, и за образовне профиле :

здравствени неговатељ (у трогодишњем образовању),

месер (у трогодишњем образовању)

и медицинска сестра техничар (општи смер)

Ученици наше школе освојили су 3. место на Републичком такмичењу из Здравствене неге одржаном у Вршцу 19-20.5.2017. године.

Наша школа је освојила 1. место на општинском такмичењу у пружању прве помоћи. Такмичење је одржано 7.5.2017.године у организацији Црвеног крста Савски венац.

На XX Републичком такмичењу у беседништву одржаном у Новом Саду, 4.3.2017.године, ученица Теа Шикора (4-12) освојила је 1. место у дисциплини ex tempore (импровизовани говори).