РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА РАЗРЕДНИХ ИСПИТА У АВГУСТОВСКОМ РОКУ 2016/2017. ГОДИНЕ

ПРВИ РАЗРЕД

Анатомија и физиологија – Понедељак 21.8.2017. у 10:00 учионица број 8а

  1. Смоловић Драгица
  2. Вежа Златко
  3. Разредне старешине

Хемија – Понедељак 21.8.2017. у 10:00 учионица број 2

  1. Љубојевић Славица
  2. Станковић Срећко
  3. Разредне старешине

Матаматика –  Уторак 22.8.2017. у 09:00 учионица број 7

  1. Кардум Нада
  2. Миленковић Марија
  3. Разредне старешине

Биологија - Среда 23.8.2016. у 09:00 учионица број 2

  1. Миленковић Снежана
  2. Косановић Брана
  3. Разредне старешине

ДРУГИ РАЗРЕД

Физика – Понедељак 21.8.2016. у 10:00 учионица број 3

  1. Дробац Тамара
  2. Царић Милена
  3. Разредне старешине

Биологија - Среда 23.8.2016. у 09:30 учионица број 2

  1. Миленковић Снежана
  2. Косановић Брана
  3. Разредне старешине

Фармакологија – Понедељак 21.6.2017. у 11:30 учионица број 8а

  1. Смоловић Драгица
  2. Вежа Златко
  3. Разредне старешине

ТРЕЋИ РАЗРЕД

Матаматика –  Уторак 22.8.2017. у 09:00 учионица број 2

  1. Кардум Нада
  2. Миленковић Марија
  3. Разредне старешине

Физикалнатерапија-Понедељак 21.08.2017. У 10:00 (ФИЗИО КАБИНЕТ)

  1.  Дмитрић Нада
  2.  Милетић  Звездана
  3. Глишић Драгана
  4. Разредне старешине

 

Кинезиологија –  Среда23.8.2017. у 09:00

  1. Чобељић Данијела
  2. Бошков Славица
  3. Смиљанић Ана
  4. Разредне старешине

Српски језик и књижевност – Четвртак  24.8.2017. у 09:00 учионица број 8а

  1. Павловић Ловорка
  2. Максимовић Биљана
  3. Разредне старешине

Енглески језик-Петак  25.8.2017. у 9:00 учионица број 8а

  1. Вујанић Наташа
  2. Шакић Јелена
  3. Разредне старешине

Биохемија – Понедељак 28.8.2017. у 09:00 учионица број 8а

  1. Костић Гордана
  2. Вежа Златко
  3. Разредне старешине

Социологија – Уторак  29.8.2017. у 9:00 учионица број 8а

  1. Калембер Сенка
  2. Милетић Зоран
  3. Разредне старешине

ОКМ –  Среда 30.8.2017. у 09:00 учионица број 8а

  1. Бошков Славица
  2. Чобељић Данијела
  3. Митровић Гордана
  4. Разредне старешине

Масажа –  Четвртак 31.8.2017. у 09:00 учионица број 5

  1. Бошков Славица
  2. Чобељић Данијела
  3. Глишић Драгана
  4. Разредне старешине

Историја –  Петак 1.9.2017. у 09:00 учионица број 5

  1. Крунић Дејан
  2. Ђикановић Јелица
  3. Разредне старешине

 

 

Распоред полагања разредних испита у августовском року 2016/2017 године

                Вишеградска

 

Први и трећи разред

 

Педијатрија са негом  (т) – 21.08.2017 у 10.00

 

1.Јањић Гордана

2.Уљаревић Јасна

3. разредни старешина

 

Педијатрија са негом (в) – 21.08.2017 у 11.оо

 

1.Саковић Мирјана

2.Аранђеловић Биљана

3.разредни старешина

 

Социологија – 22.08.2017. у 9.00

 

1.Гарић Јадранка

2.Милетић Зоран

3.разредни старешина

 

Хемија – 23.08.2017 у 10.00

 

1.Несторовић Сузана

2.Поповић Малина

3.разредни старешина

 

Биологија – 24.08.2017 у 10.00

 

1.Гвоздић Момчило

2.Миленковић Снежана

3.разредни старешина

 

Васпитање  и нега деце – 25.08.2017 у 10.00

 

1.Вучићевић Јасмина

2.Митровић Сандра

3.разредни старешина

 

Здравствена нега ( теорија и вежбе) – 22.08.2017 у 10.00

 

1.Аранђеловић Биљана

2.Пантелић Александра

3.разредни старешина

 

   

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ПОПРАВНИХ ИСПИТА У АВГУСТОВСКОМ РОКУ ШКОЛСКЕ 2016/2017. ГОДИНЕ

 

ПРВИ РАЗРЕД

Анатомија и физиологија – Понедељак 21.8.2017. у 11:00 учионица број 8а

  1. Смоловић Драгица
  2. Вежа Златко
  3. Разредне старешине

Географија – Понедељак 21.8.2017. у 10:30 учионица број 7

  1. Јанчић Алекса
  2. Војводић Пеђа
  3. Разредне старешине

Хемија-Уторак  22.8.2017. у 11:00 учионица број 2

  1. Љубојевић Славица
  2. Поповић Малина
  3. Разредне старешине

Здравствена нега - Уторак 22.8.2017. у 11:00 учионица број 8а

  1. Ранђеловић Александра
  2. Бошков Славица
  3. Разредне старешине    

Математика – Уторак 22.8.2017. у 9:00 учионица број 7

  1. Миленковић Марија
  2. Кардум Нада
  3. Разредне старешине

Биологија - Среда 23.8.2017. у 09:30 учионица број 4

  1. Миленковић Снежана
  2. Косановић Брана
  3. Разредне старешине

Енглески језик-Петак  25.8.2017. у 9:00 учионица број 8а

  1. Мијановић Вера
  2. Шакић Јелена
  3. Разредне старешине

Физика – Понедељак 21.8.2017. у 10:30 учионица број 3

  1. Дробац Тамара
  2. Царић Милена
  3. Разредне старешине

 

ДРУГИ РАЗРЕД

Физика – Понедељак 21.8.2017. у 10:30учионица број 3

  1. Дробац Тамара
  2. Царић Милена
  3. Разредне старешине

Микробиологија - Уторак 22.8.2017. у 09:00 учионица број 8

  1. Уљаревић Јасна
  2. Матић Светлана
  3. Разредне старешине

 

Биологија - Среда 23.8.2017. у 10:00 учионица број 4

  1. Миленковић Снежана
  2. Косановић Брана
  3. Разредне старешине

Фармакологија – Среда  23.8.2017. у 10:00 учионица број 2

  1. Пантелић Јасна
  2. Милеуснић Кринка
  3. Разредне старешине

 

ТРЕЋИРАЗРЕД

Биохемија-Среда 23.8.2017. у 10:00 учионица број 2

1. Костић Гордана

2. Вежа Златко

3. Разредне старешине

Физика – Понедељак 21.8.2017. у 11:30 учионица број 3

  1. Дробац Тамара
  2. Царић Милена
  3. Разредне Старешине

Математика – Уторак 22.8.2017. у 9:00 учионица број 7

  1. Миленковић Марија
  2. Кардум Нада
  3. Разредне Старешине

Педијатрија са негом – Уторак 22.8.2017. у 10:00 учионица број 8

  1. Ракић Иљана
  2. Томић Зоран
  3. Разредне Старешине

Социологија – Четвртак  24.8.2017. у 9:00 учионица број 8а

  1. Калембер Сенка
  2. Милетић Зоран
  3. Разредне старешине

 

 

     

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ПОПРАВНИХ  ИСПИТА IV РАЗРЕДА

У АВГУСТОВСКОМ РОКУ ШКОЛСКЕ 2016/2017. ГОДИНЕ

Биохемија- Среда  23.8.2017. у  9:00  учионица број 2

  1. Пантелић Јасна
  2. Љубојевић Славица
  3. Војводић Пеђа

Физика- Четвртак 24.8.2017.у 09:00 - учионица број 2

  1. Дробац Тамара
  2. Костић Мирјана
  3. Војводић Пеђа

Педијатрија са негом – Уторак 22.8.2017. у 9:00 учионица број 8

  1. Ракић Иљана
  2. Томић Зоран
  3. Разредне старешине

 

 

     

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА МАТУРСКИХ ИСПИТА У АВГУСТОВСКОМ РОКУ ШКОЛСКЕ 2016/2017. ГОДИНЕ

Понедељак 28.8.2017. у 09:00 – Матурски писмени задатак из српског језика и књижевности

Уторак 29.8.2017. у 9:00  – Полагање практичног дела матурског испита

Среда 30.8.2017.- Полагање изборних предмета

 

Историја – Учионица број 8а у 9:00

  1. Крунић Дејан
  2. Ђикановић Јелица
  3. Војводић Пеђа

Географија – Учионица број 2 у 9:30

  1. Војводић Пеђа
  2. Булић Вељко
  3. Крунић Дејан

Кинезитерапија- учионица број 1 у 9:00

  1. Ранђеловић Александра
  2. Бошков Славица
  3. Лучић Нина

Физикална терапија -У 9:00 (ФИЗИО КАБИНЕТ)

  1. Дмитрић Нада
  2.  Милетић  Звездана
  3. Глишић Драгана
  4. Разредне старешине

 

ДЕЧИЈА ХИРУРГИЈА СА НЕГОМ – учионица број 5 у 9:00

 

  1.  Матић-Чучиловић Споменка
  2.  Матић  Светлана
  3. Завишин Маја

 

 

                                                                                   Директор школе

                                                                           Проф. др Нада Трифковић

                                                                      ______________________________