САРАДЊА МЕДИЦИНСКЕ ШКОЛЕ „БЕОГРАД“

И УНИВЕРЗИТЕТА СИНГИДУНУМ

Зимска школа страних језика на Универзитету Сингидунум реализована је
у периоду  од 5.2. до 9.2.2018. године.

У току зимског распуста 45 ученика наше школе похађало је курсеве страних језика у организацији Центра за језике Универзитета Сингидунум. Универзитет је понудио могућност ученицима средњих школа да бесплатно похађају курсеве страних језика по избору самих ученика, за шта су на крају добили сертификате. Поред учења страних језика, ученици су имали могућност дружења и размене искустава са средњошколцима из других школа. Похађање ових курсева отвара могућност да ученици наше школе учествују у студијским програмима из различитих области науке и технике као и дружење са студентима из иностранства.

Новембар 2017 - У периоду од 30.10. до 30.11.2017. године  у трајању од 12 часова, 15 ученика наше школе је завршило обуку у пружању прве помоћи. Обука је реализована у сарадњи са предавачима Црвеног крста Србије-Савски венац.