разред

Одељење или одељења

Наставник или наставници

предмет

Назив лекције или лекција

Датум постављања

Кликни мишем да преузмеш

 први

 I/1- A grupa
I/4- A grupa
I/5- B grupa
I/8- A grupa
I/9- A grupa
I/10- A grupa
I/12- A grupa
I/14- B grupa

 Тамара Хајдуковић

 Рачунарство и информатика

 

 20.03.2020

 

преузми

 први

I/2 - B grupa

I/3 - B grupa

I/4 - B grupa
I/6 - B grupa
I/7 - B grupa
I/8 -B grupa
I/9 -B grupa
I/11 -B grupa
I/12 - B grupa
I/13 - B grupa

 Љубица Поповић

 Рачунарство и информатика

 

 20.03.2020

 преузми

 први

 I/8, I/9, I/10, I/11, I/12, I/13

 сви наставници

 Здравственанега и рехабилитација

 лекција 1

лекција 2

лекција 3

лекција 4

 21.03.2020

 преузми

преузми

 преузми

 преузми

 први

 

 Славица Љубојевић

 Хемија

 

 22.03.2020

 преузми

 први

сва одељења 

 

 Историја

 

 22.03.2020

 преузми

први 

 сва одељења

 

 Грађанско васпитање

 

 22.03.2020

 преузми

 први

 1-5,1-6,1-7

 Марија Миленковић

 Математика

 лекција 1

лекција 2

лекција 3

 23.03.2020

 преузми

преузми

преузми

 први

 1-1, 1-2, 1-3,  1-4, 1-5, 1-6, 1-7

 Снежана Јаковљевић

Вељко Булић

 Географија

 

 24.03.2020

 преузми

и иди на линк

 први

 1-1, 1-2, 1-3,  1-4, 1-5, 1-6, 1-7

 Снежана Миленковић

Наташа даниловић Бабић

 Биологија

 

 25.03.2020

 преузми

преузми

 први

 1-8, 1-9, 1-10

 Милена Царић

 Физика

 Статика

 25.03.2020

 преузми

 први

   Љиљана Јовановић  Верска настава    26.03.2020  преузми

 први

 1-10

 Пађа Војводић

 Географија

 Индустрија

 26.03.2020

 преузми

 први

 I/8, I/9, I/10, I/11, I/12, I/13

 Сузана Стојановић

 Хемија

 

 26.03.2020

 преузми

преузми

преузми

 први

 1-11, 1-12

 Мирјана Стојковић

 Географија

 

 26.03.2020

 преузми

 први

 

 Јована Јевтовић

 Грађанско васпитање

 

 28.03.2020

 преузми

  први

  1-5,1-6,1-7

 Марија Миленковић

 Математика

 

 30.03.2020

 преузми

  први

 I/1- A grupa
I/4- A grupa
I/5- B grupa
I/8- A grupa
I/9- A grupa
I/10- A grupa
I/12- A grupa
I/14- B grupa

 Тамара Хајдуковић

 Рачунарство и информатика

 

 30.03.2020

 преузми

преузми

 први

 I/2 - B grupa

I/3 - B grupa

I/4 - B grupa
I/6 - B grupa
I/7 - B grupa
I/8 -B grupa
I/9 -B grupa
I/11 -B grupa
I/12 - B grupa
I/13 - B grupa

 Љубица Поповић

 Рачунарство и информатика

 

 31.03.2020

 преузми

преузми

  први

 

 Сузана Несторовић

 Хемија

 

  31.03.2020

 преузми

   

Јована Јевтовић

Грађанско васпитање

 

05.04.2020

преузми

 први

1-1, 1-2, 1-3,  1-4, 1-5, 1-6, 1-7

Снежана Јаковљевић

Вељко Булић

Географија

 

01.04.2020

преузми

први

 

Пађа Војводић

Географија

 

01.04.2020

преузми

преузми

први

 

сви наставници

Историја

 

01.04.2020

преузми

први

 

Љиљана Јовановић

Верска настава

 

02.04.2020

преузми

први

1-11, 1-12

Мирјана Стојковић

Географија

 

02.04.2020

преузми

 први  1-1, 1-2, 1-3,  1-4, 1-5, 1-6, 1-7  Снежана Миленковић

Наташа Даниловић Бабић

Биологија  

05.04.2020

преузми

преузми

             

 

 

 

 

 

 

.