ГРУПЕ ЗА ПОЛАГАЊЕ ИСПИТА У МАРТОВСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ

ПЕДИЈАТРИЈА СА НЕГОМ 3. разред

1.група Иљана Ракић

2. група Гордана Јањић

07П0315 САЊА САВИЋ

19П0615 ИВАНА СТОЈАНОВИЋ

01Д0315 СТОЈАНКА ВИТКОВИЋ

12П0416 МАРИЈАНА РАКИЋ

09П0315 САЊА РАДОЈИЧИЋ

21П0415 АЛЕКСАНДРА СТОЈАНОВИЋ

03П0216 КАТАРИНА ЈАЊИЋ

17П0615 НАТАША СТАМЕНКОВИЋ

20П0615 КАТАРИНА ТРАЈКОВИЋ

26П0514 МИЛИЦА САВИЋ

13Д0715 ЛЕОНОРА ЛУДАЈИЋ

11П0416 ТИЈАНА ПЕТРОВИЋ

04П0216 АЛЕКСАНДРА ЈУГОВИЋ

36П0513 ТАМАРА РАДОВАНОВИЋ

14П0615 ЈОВАНА ОСТОЈИЋ

01П0416 ВЕРА АЛЕКСАНДРОВСКИ

25П0615 МИРЈАНА ЈЕИНА

13Д0714 ДРАГАНА ВУКМИРОВИЋ

07П0611 НИКОЛИНА БУБОЊА

06П0416 БОЈАНА ЗЛАТИЋ

37П0513 САЊА КАЛИЧАНЕЦ

 

22П0416 ДРАГАНА ЖИВКОВИЋ

 

14П0216 ВЕРИЦА ТОМАШЕВИЋ

 

2430216 МИЛИЦА ГАЧИЋ

 

 

ПЕДИЈАТРИЈА СА НЕГОМ 4. разред

1.група Гордана Јањић

2. група Иљана Ракић

14Д0512 ВЛАДАНА ДАРДИЋ

22П0216 МИЛИЦА ЋИРАКОВИЋ

26П0415 САРА ВУЧКОВИЋ

28П0514 ЂУРЂИНА МИШКОВ

12П0415 МАРИЈА ЂОРИЋ

05П0312 МИЛЕНА БРКЉАЧ

18П0415 БОЈАНА ПАНТЕЛИЋ

16П0415 АЊА МИЛЕТИЋ

34П0410 ГОРДАНА ПАНТЕЛИЋ

07П0214 КРИСТИНА КОВАЧ

02Д0414 ИЛИЈАНА БОРОВНИЦА

15Д0714 ЈОВАНА МИКИЋ

28П0412 ЈЕЛЕНА ТОДОРОВИЋ

 

04Д0411 СЛАЂАНА БЛАГОЈЕВИЋ

 

19П0415 НАДЕЖДА ПЕРИН

 

15П0615 НАДИЦА ПЕКИЋ

 

08Д0714 СНЕЖАНА РАЈИЋ

 

 

 

 

ГРУПЕ НОВОУПИСАНИХ ПОЛАЗНИКА

ШКОЛСКА 2016/ 2017

ФИЗИОТЕРАПЕУТСКИ ТЕХНИЧАР

 

ШИФРА

ПРЕЗИМЕ И ИМЕ

ПР/ДО/УП/РАЗ

03П0116

МИТРОВИЋ МИРОСЛАВ

преквалификација

04П0116

СЕКУЛИЋ НЕНАД

преквалификација

01П0116

АРЕЖИНА ЈОВАНА

преквалификација

05П0116

СТАНИМИРОВИЋ КАТАРИНА

преквалификација

0610116

СТОЈАНОВИЋ МИЛОШ

1.разред

07П0116

ТРИФУНОВИЋ АЛЕКСАНДАР

преквалификација

02П0116

ЈЕВТОВИЋ БРАНИСЛАВА

преквалификација

08П0116

КАРАН МИЛИЦА

преквалификација

0940116

ВУКОВИЋ УРОШ

4.разред

08П0115

ПЛАВШИЋ УРОШ

3.разред

10П0116

МИЛОВАНОВИЋ БИЉАНА

преквалификација

11П0116

УЗЕЛАЦ ЛУКА

преквалификација

12П0116

КРАИНОВИЋ МАЈА

преквалификација

13Д0116

ДИМИТРИЈЕВИЋ ЉЕПОСАВА

доквалификација

 1440116

СТАНКОВИЋ ЈОВАН

4.разред

15П0116

МИЛОВАНОВИЋ НИКОЛА

преквалификација

 

 

ПЕДИЈАТРИЈСКА СЕСТРА - ТЕХНИЧАР

 

ШИФРА

ПРЕЗИМЕ И ИМЕ

ПР/ДО/УП/РАЗ

03П0216

ЈАЊИЋ КАТАРИНА

преквалификација

07П0216

ЛУЧИЋ МИРЈАНА

преквалификација

02П0216

ДАНИЛОВИЋ ИВАНА

преквалификација

05П0216

ЛЕКИЋ НИКОЛЕТА

преквалификација

10П0216

НОЖИЦА АНА

преквалификација

01П0216

ВОЈИНОВИЋ МИЛИЦА

преквалификација

06П0216

ЛУКИЋ МАРИЈА

преквалификација

12П0216

ТАРЛАНОВИЋ МИЛИЦА

преквалификација

13П0216

ТОДОРОВИЋ ИВАНА

преквалификација

04П0216

ЈУГОВИЋ АЛЕКСАНДРА

преквалификација

09П0216

МАРКОВИЋ АЛЕКСАНДРА

преквалификација

3220209

СМИЉКОВИЋ КРИСТИНА

   4.разред

08П0216

МАКСИМОВИЋ АНДРИЈАНА

преквалификација

1130216

СТЕВАНОВИЋ МАЈА

4.разред

14П0216

ТОМАШЕВИЋ ВЕРИЦА

преквалификација

1510216

ЧЕГАЊАЦ СУЗАНА

упоредно

1610216

СТЕВАНОВИЋ АНАСТАСИЈА

упоредно

17П0216

ОБРАДОВИЋ РУЖИЦА

преквалификација

1810216

НИКОЛИЋ МАГДАЛЕНА

упоредно

19П0216

БАЛОВИЋ РУЖИЦА

преквалификација

2010216

РАНКОВИЋ МИЛИЦА

упоредно

 

 

ГИНЕКОЛОШКО – АКУШЕРСКА СЕСТРА

 

ШИФРА

ПРЕЗИМЕ И ИМЕ

ПР/ДО/УП/РАЗ

02П0316

СТЕВИЋ МАРЧЕК ИВАНА

преквалификација

01П0316

СПАСИЋ ТЕОДОРА

преквалификација

0720314

ЋИРКОВИЋ МАРИЈА

3.РАЗРЕД

03П0316

ПОПОВИЋ МИЛКА

преквалификација

0420316

ДОШЕН МИРА

2.РАЗРЕД

05П0316

ВЕРГАШ ВЕСНА

преквалификација

 

 

МЕДИЦИНСКА СЕСТРА – ВАСПИТАЧ

(I А ГРУПА)

ШИФРА

ПРЕЗИМЕ И ИМЕ

ПР/ДО/УП/РАЗ

05П0416

ЖИВКОВИЋ САЊА

преквалификација

0310416

АНЂИЋ ТАМАРА

упоредно

 

(I Б ГРУПА)

ШИФРА

ПРЕЗИМЕ И ИМЕ

ПР/ДО/УП/РАЗ

04П0416

ДЕЉАНИН АНА

преквалификација

02П0416

АЛИДИНИ СИЛВАНА

преквалификација

12П0416

РАКИЋ МАРИЈАНА

преквалификација

01П0416

АЛЕКСАНДРОВСКИ ВЕРА

преквалификација

13П0416

СЕБИЋ СЛАВИЦА

преквалификација

14П0416

СТЕВАНОВИЋ МАРИНА

преквалификација

11П0416

ПЕТРОВИЋ ТИЈАНА

преквалификација

15П0416

ЋОЈБАШИЋ КАТАРИНА

преквалификација

16П0416

ОБРАДОВИЋ АНДРИЈАНА

преквалификација

18П0416

МАКСИМОВИЋ ТАМАРА

преквалификација

 

 

(II ГРУПА)

ШИФРА

ПРЕЗИМЕ И ИМЕ

ПР/ДО/УП/РАЗ

08П0416

МИЋИЋ АНГЕЛИНА

преквалификација

06П0416

ЗЛАТИЋ БОЈАНА

преквалификација

10П0416

ПЕТРОВИЋ ИВАНА

преквалификација

07П0416

КОСТИЋ АНА

преквалификација

09П0416

НИКОЛИЋ ИВАНА

преквалификација

17П0416

МАТИЋ ЈОВАНА

преквалификација

 

 

(III ГРУПА) ГИМНАЗИЈЕ

ШИФРА

ПРЕЗИМЕ И ИМЕ

ПР/ДО/УП/РАЗ

01П0516

БОГИЋ САЊА

преквалификација

06П0516

ЧЕТНИК МАРИЈА

преквалификација

04П0516

НИКОЛИЋ БИЉАНА

преквалификација

02П0516

ЈОВАНОВИЋ ВЕСНА

преквалификација

03П0515

МИЛЕНКОВИЋ МИЛОШ

преквалификација

05П0516

РАДОВИЋ МИЉАНА

преквалификација

07П0516

ЈОВАНОВИЋ НАТАША

преквалификација

08П0516

ШКАРА МАРЈАНА

преквалификација

 

 

(IV ГРУПА) СРЕДЊЕ СТРУЧНЕ

ШИФРА

ПРЕЗИМЕ И ИМЕ

ПР/ДО/УП/РАЗ

20П0616

СТЕФАНОВИЋ ЈОВАНА

преквалификација

06П0616

ЈОКСИМОВИЋ ИВАНА

преквалификација

03П0616

ЗАФИРОВСКИ ЈОВАНА

преквалификација

21П0616

ТЕОФИЛОВИЋ МИРЈАНА

преквалификација

18П0616

СПАСИЋ МАРИНА

преквалификација

17П0616

СПАЈИЋ БИЉАНА

преквалификација

22П0616

ЧЕТНИК ЈОВАНА

преквалификација

04П0616

ЈАНКОВИЋ ТИЈАНА

преквалификација

19П0616

СПАСОВИЋ ИВАНА

преквалификација

14П0616

МИХАЈЛОВ ЈЕЛЕНА

преквалификација

11П0616

МАРИЈАНУ АЛЕКСАНДРА

преквалификација

10П0616

МАРИЋ НИКОЛА

преквалификација

09П0616

МАРИНКОВИЋ ЈЕЛЕНА

преквалификација

 

 

(V ГРУПА)

ШИФРА

ПРЕЗИМЕ И ИМЕ

ПР/ДО/УП/РАЗ

07П0616

КАЈГАНИЋ МИЛИЦА

преквалификација

13П0616

МИКИЧИЋ ЉУБИЦА

преквалификација

16П0616

РАДОЈКОВИЋ АНИЦА

преквалификација

02П0616

ВИДОВИЋ ДАЛИБОРКА

преквалификација

05П0616

ЈОВАНОВИЋ ЈЕЛЕНА

преквалификација

08П0616

КРАНТИЋ ГОРДАНА

преквалификација

15П0616

МИХАЈЛОВИЋ КРИСТИНА

преквалификација

12П0616

МАРТИНОВИЋ ВАЛЕНТИНА

преквалификација

01П0616

БОГЕТИЋ РАНКА

преквалификација

23П0616

НЕДЕЉКОВИЋ ТАЊА

преквалификација

24П0616

ТАСИЋ ТАМАРА

преквалификација

25П0616

ПЕЈОВИЋ ЈОВАНА

преквалификација

 

 

(VI ГРУПА) ДОКВАЛИФИКАЦИЈЕ

ШИФРА

ПРЕЗИМЕ И ИМЕ

ПР/ДО/УП/РАЗ

06Д0716

ЈОВАНЧЕВИЋ ТАЊА

доквалификација

09Д0716

МИЛЕТИЋ ДАНИЦА

доквалификација

11Д0716

МИТРОВИЋ ВЕСНА

доквалификација

08Д0716

МАРКОВИЋ АЛЕКСАНДРА

доквалификација

12Д0716

НИКОЛИЋ КРИСТИНА

доквалификација

07Д0716

КОСТИЋ МИРА

доквалификација

03Д0716

ГАВРИЛОВИЋ АНЂЕЛА

доквалификација

10Д0716

МИЛИЋ НЕВЕНА

доквалификација

0110716

АДИЋИ ИНДИРА

     1.разред

0410716

ЗЕЈНУЛОВСКИ АМЕЛА

1.разред

0210716

АМЗАЈ АРБАСАНЕ

1.разред

05Д0716

ЈОВИЋ ДРАГАНА

доквалификација