РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ИСПИТА

 У МАРТОВСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ

ШКОЛСКЕ 2016 / 2017 ГОДИНЕ

 

 

СРЕДА 08.03.2017.

ИНФОРМАТИКА

1.разред (1)

09.40.

Делиградска

 Кабинет за информатику

Марија Боровић

Божидар Танасковић

Љубица Поповић

АНАТОМИЈА И ФИЗИОЛОГИЈА (16)

 

09.45.

Делиградска

учионица број 20

Александра Ранђеловић

Зоран Томић

Јелена Томић

МАТЕМАТИКА (2)

писмени

11.15.

Делиградска уч. број 3

Ана Јандрлић

 

МАТЕМАТИКА (2)

усмени

12.05.

Делиградска

учионица број 9

Ана Јандрлић

Божидар Танасковић

Тања Веселиновић

ЧЕТВРТАК 09.03.2017.

ЛАТИНСКИ ЈЕЗИК (3)

писмени

09.45.

Делиградска

учионица број 5

Оливера Гемаљевић

ЛАТИНСКИ ЈЕЗИК (3)

усмени

10.30.

Делиградска

учионица број 5

Оливера Гемаљевић

Јелена Јовановић

Љиља Алесић

ИСТОРИЈА (1)

1.разред

10.30.

Делиградска

учионица број 8

Дејан Крунић

Миле Гутеша

Тања Веселиновић

ДЕЧЈА ХИРУРГИЈА СА НЕГОМ + ДЕЧЈА НЕУРОПСИХИЈАТРИЈА СА НЕГОМ – ВЕЖБЕ (2)

12.30.

Делиградска

Кабинет за негу 4. спрат

Тања Томић

Вера Павић

Мила Цвијетиновић

ПЕДИЈАТРИЈА СА НЕГОМ

ИСХРАНА 2.разред педијатри (5)

12.30.

Делиградска

Кабинет за исхрану

Вера Павић

Мила Цвијетиновић

Тања Томић

ПЕДИЈАТРИЈА СА НЕГОМ

РЕСПИРАТОРНЕ БОЛЕСТИ

ДИГЕСТИВНЕ БОЛЕСТИ (8)

12.30.

Делиградска

Кабинет за исхрану

Вера Павић

Мила Цвијетиновић

Тања Томић

ДЕЧЈА ХИРУРГИЈА СА НЕГОМ – ТЕОРИЈА (1)

12.45.

Делиградска

учионица број 18

Споменка Матић Чучиловић

Иљана Ракић

Јелена Томић

ПЕДИЈАТРИЈА СА НЕГОМ

ТЕОРИЈА2.разред педијатри (5)

13.00.

Делиградска

учионица број 18

Иљана Ракић

Јелена Томић

Споменка Матић Чучиловић

ПЕТАК 10.03.2017.

ЗДРАВСТВЕНА НЕГА И РАХАБИЛИТАЦИЈА – ВЕЖБЕ

(2)

10.30.

Делиградска

Физио кабинет у сутерену

Сандра Мрђен

Милош Михајловић

Чедомир Пауновић

ЗДРАВСТВЕНА НЕГА И РАХАБИЛИТАЦИЈА-ТЕОРИЈА

(2)

11.30.

Делиградска

Физио кабинет у сутерену

Славица Бошков

Нада Дмитрић

Александра Ранђеловић

ИНФЕКТОЛОГИЈА СА НЕГОМ

-ВЕЖБЕ педијатар 3.разред (1)

15.00.

Делиградска

Кабинет за негу 4. спрат

Милица Ћираковић

Весна Вергаш

Гордана Пешић

ЗДРАВСТВЕНА НЕГА ДЕЦЕ

ЗДРАВСТВЕНА НЕГА ДЕЦЕ РАНОГ УЗРАСТА –ТЕОРИЈА

1. и 2. разред (12)

15.00.

Делиградска

Кабинет за негу 4. спрат

Гордана Пешић

Милица Ћираковић

Весна Вергаш

КИНЕЗИОЛОГИЈА

 - ВЕЖБЕ (1)

15.35.

Делиградска

Физио кабинет у сутерену

Ана Смиљанић

Јелена Мицић

Михајло Ђокић

КИНЕЗИОЛОГИЈА

 - ТЕОРИЈА (1)

16.25.

Делиградска

Физио кабинет у сутерену

Данијела Чобељић

Звездана Милетић

Планинка Мирчетић

ЗДРАВСТВЕНА НЕГА ДЕЦЕ

ЗДРАВСТВЕНА НЕГА ДЕЦЕ РАНОГ УЗРАСТА – ВЕЖБЕ

1. и 2. разред (12)

17.30.

Делиградска

Кабинет за негу 4. спрат

Гордана Пешић

Милица Ћираковић

Весна Вергаш

СУБОТА 11.03.2017.

ПЕДИЈАТРИЈА СА НЕГОМ

ИСХРАНА 3. разред (17)

васпитачи

09.00.

Делиградска

Кабинет исхране 4.спрат

Вера Павић

Милица Ћираковић

Весна Вергаш

МИКРОБИОЛОГИЈА СА ЕПИДЕМИОЛОГИЈОМ (20)

09.00.

Делиградска

учионица број 2

Јасна Уљаревић

Јасна Пантелић Миљевић

Славица Бошков

ИНФЕКТОЛОГИЈА СА НЕГОМ–ТЕОРИЈА 3.и 4.разред

(7)

09.00.

Делиградска

учионица број 2

Јасна Уљаревић

Јасна Пантелић Миљевић

Славица Бошков

ДЕЧЈА НЕУРОПСИХИЈАТРИЈА СА НЕГОМ – ТЕОРИЈА (2)

10.30.

Делиградска

учионица број 3

Зоран Томић

Иљана Ракић

Јелена Томић

ПЕДИЈАТРИЈА СА НЕГОМ

-ТЕОРИЈА 3.разред 1.група

(14)

11.00.

Делиградска

учионица број 3

Иљана Ракић

Јелена Томић

Зоран Томић

ПЕДИЈАТРИЈА СА НЕГОМ

-ТЕОРИЈА 3.разред 2.група (10)

11.00.

Делиградска

учионица број 4

Гордана Јањић

Добрила Дедић

Милина Александра

ПОНЕДЕЉАК 13.03.2017.

ПЕДИЈАТРИЈА СА НЕГОМ

-НОВОРОЂЕНЧЕ (23)

васпитачи,акушери и педијатри

10.30.

Клиника за неонатологију Краља Милутина број 52

Маја Завишин

Милица Ћираковић

Весна Вергаш

ПРВА ПОМОЋ – ВЕЖБЕ

1.разред (2)

10.45.

Кабинет прве помоћи 4.спрат

Биљана Вујанић

Оливера Стојичић

Драган Латиновић

ГЕОГРАФИЈА (1)

11.30.

Вишеградска

Вељко Булић

Снежана Јаковљевић

Тања Веселиновић

БИОЛОГИЈА

1. и 2. разред (3)

12.30.

Делиградска

учионица број 6

Наташа Бабић Даниловић

Брана Косановић

Тања Веселиновић

ХИГИЈЕНА СА ЗДРАВСТВЕНИМ ВАСПИТАЊЕМ (16)

14.00.

Делиградска

учионица број 9

Златко Вежа

Јелена Томић

Зоран Томић

УТОРАК 14.03.2017.

ВАСПИТАЊЕ И НЕГА ДЕЦЕ 3.разред  - ВЕЖБЕ (12)

08.00.

Вртић „Анђелак“

Бирчанинова 18 а

Милица Лучић

Гордана Пешић

Милица Ћираковић

ЛИКОВНА КУЛТУРА (1)

10.25.

Делиградска

учионица број 6

Људмила Брајовић Левајац

Јелена Станисављевић

Тања Веселиновић

АКУШЕРСТВО СА НЕГОМ

3. и 4. разред –ВЕЖБЕ (4)

11.00.

Клиника у Вишеградској

Милица Ћираковић

Јелена Миловић

Снежана Фиданчев

ВАСПИТАЊЕ И НЕГА ДЕЦЕ 3. разред – ТЕОРИЈА (12)

 

 

13.10.

Делиградска

учионица број 10

Јасмина Вучићевић

Сандра Митровић

Тања Веселиновић

АКУШЕРСТВО  И ГИНЕКОЛОГИЈА СА НЕГОМ

3. разред –ВЕЖБЕ (6)

14.30.

Клиника у Вишеградској

Весна Вергаш

Милица Ћираковић

Јелена Миловић

ПАТОЛОГИЈА (13)

14.45.

Делиградска

учионица број 9

Зоран Томић

Славица Бошков

Јелена Томић

АКУШЕРСТВО СА НЕГОМ

АКУШЕРСТВО  И ГИНЕКОЛОГИЈА СА НЕГОМ

3. и 4. разред – ТЕОРИЈА (10)

16.45.

Делиградска

учионица број 3

Добрила Дедић

Иљана Ракић

Александра Ранђеловић

СРЕДА 15.03.2017.

ГИНЕКОЛОГИЈА СА НЕГОМ – ВЕЖБЕ (1)

07.45.

Клиника у Вишеградској

Милица Ћираковић

Јелена Миловић

Анита Стојчић

ХИРУРГИЈА СА НЕГОМ – ВЕЖБЕ (2)

08.00.

Друга хирушка клиника

Милица Ћираковић

Јелена Миловић

Анита Стојчић

ГИНЕКОЛОГИЈА СА НЕГОМ – ТЕОРИЈА (1)

10.30.

Делиградска

учионица број 4

Добрила Дедић

Александра Ранђеловић

Јасна Уљаревић

ФИЗИКА

3.разред (1)

10.30.

Делиградска

учионица број 3

Мирјана Костић

Горан Симић

Тања Веселиновић

ФАРМАКОЛОГИЈА (8)

12.30.

Делиградска

учионица број 1а

Јасна Пантелић Миљевић

Златко Вежа

Јасна Уљаревић

ХЕМИЈА

1.и 3.разред (3)

14.00.

Делиградска

учионица број 8

Малина Поповић

Славица Љубојевић

Милица Ђираковић

ХИРУРГИЈА СА НЕГОМ – ТЕОРИЈА (2)

14.00.

Делиградска

учионица број 3

Светлана Матић

Јелена Томић

Јасна Пантелић Миљевић

ПСИХОЛОГИЈА 2.разред (5)

ПСИХОЛОГИЈА И ДЕЧЈА ПСИХОЛОГИЈА педијатар (1)

14.00.

Делиградска

учионица број 9

Јелена Нешковић

Гордана Кијановић

Тања Веселиновић

ДЕЧЈА ПСИХОЛОГИЈА

васпитачи (11)

14.00.

Делиградска

учионица број 9

Јелена Нешковић

Гордана Кијановић

Тања Веселиновић

ЧЕТВРТАК 16.03.2017.

СРПСКИ ЈЕЗИК И КЊИЖЕВНОСТ

1.,3. и 4.разред  писмени (7)

10.30.

Делиградска

учионица број 2

Љиља Алексић

ГРАЂАНСКО ВАСПИТАЊЕ

1.разред (1)

10.30.

Делиградска

учионица број 6

Тамара Спасојевић

Алекса Јанчић

Тања Веселиновић

ЗДРАВСТВЕНА НЕГА ДЕЦЕ 4.разред (4)

10.30.

Делиградска

Кабинет за негу 4. спрат

Татјана Томић

Тијана Мркић

Маја Завишин

ПРЕДШКОЛСКА ПЕДАГОГИЈА (15)

11.45.

Делиградска

учионица број 26

Јасмина Вучићевић

Сандра Митровић

Тања Веселиновић

СРПСКИ ЈЕЗИК И КЊИЖЕВНОСТ 1.,3. и 4.разред  усмени

КЊИЖЕВНОСТ ЗА ДЕЦУ

3. разред (16)

12.00.

Делиградска

учионица број 16

Љиља Алексић

Милена Ковачевић

Татјана Милошевић

ЗДРАВСТВЕНА НЕГА 

3.и 4.разред (2)

ЗДРАВСТВЕНА НЕГА ДЕЦЕ 3.разред (3)

14.45.

Делиградска

Кабинет за негу 4. спрат

Милица Ћираковић

Весна Вергаш

Татјана Томић

БИОЛОГИЈА

3.разред (4)

14.45.

Делиградска

учионица број 9

Брана Косановић

Наташа Бабић Даниловић

Тања Веселиновић

УСТАВ И ПРАВА ГРАЂАНА

(1)

16.25.

Делиградска

учионица број 9

Зоран Милетић

Марина Томић

Тања Веселиновић

ПЕТАК 17.03.2017. 

ФИЛОЗОФИЈА (4)

14.00.

Делиградска

учионица број 9

Драган Самарџић

Зоран Милетић

Тања Веселиновић

ИНФЕКТОЛОГИЈА СА НЕГОМ –ВЕЖБЕ 4.разред

васпитачи

14.00.

испред Инфективне клинике

Милица Ћираковић

Никола Димитров

Бојана Миловановић

СОЦИОЛОГИЈА

3.разред (3)

16.00.

Делиградска

учионица број 9

Зоран Милетић

Марина Томић

Тања Веселиновић

СУБОТА 18.03.2017.

ПЕДИЈАТРИЈА СА НЕГОМ – НЕОНАТОЛОГИЈА (2)

4. разред педијатри

08.30.

Делиградска

 учионица број 2

Милена Колаковић

Маја Завишин

Тијана Мркић

ПЕДИЈАТРИЈА СА НЕГОМ – ВЕЖБЕ (17)

4.разред васпитачи и педијатри

09.00.

Делиградска

 учионица број 2

Милена Колаковић

Маја Завишин

Тијана Мркић

ПЕДИЈАТРИЈА СА НЕГОМ – ТЕОРИЈА

4.разред 1.група (11)

11.00.

Делиградска

 учионица број 3

Гордана Јањић

Добрила Дедић

Јасна Уљаревић

ПЕДИЈАТРИЈА СА НЕГОМ – ТЕОРИЈА

4.разред 2.група (6)

11.00.

Делиградска

 учионица број 4

Иљана Ракић

Јелена Томић

Зоран Томић

ПОНЕДЕЉАК  20.03.2017.

ВАСПИТАЊЕ И НЕГА ДЕЦЕ 4.разред  - ВЕЖБЕ (4)

08.00.

Вртић „Анђелак“

Бирчанинова 18 а

Милица Лучић

Милица Ћираковић

Весна Вергаш

МЕДИЦИНСКА БИОХЕМИЈА

(8)

13.10.

Делиградска

 учионица број 9

Гордана Костић

Златко Вежа

Зоран Томић

ВАСПИТАЊЕ И НЕГА ДЕЦЕ 4. разред – ТЕОРИЈА (4)

16.30.

Делиградска

учионица број 9

Јасмина Вучићевић

Сандра Митровић

Милица Ђираковић

УТОРАК  21.03.2017.

ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ

3.и 4. разред (2)

14.00.

Делиградска

учионица број 6

Маријана Андрић

Константин Баталовић

Милан Бајин

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК

1.и 4.разред писмени (5)

14.00.

Делиградска

учионица број 9

Наташа Вујанић

НЕМАЧКИ ЈЕЗИК

4.разред писмени (1)

14.00.

Делиградска

учионица број 9

Душица Марковић

МУЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ ДЕЦЕ РАНОГ УЗРАСТА – ТЕОРИЈА (4)

14.00.

Делиградска

Библиотека

Марија Шпанић

Јелена Станисављевић

Људмила Брајовић Левајац

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК

НЕМАЧКИ ЈЕЗИК

Сви разреди – усмени (6)

14.45.

Делиградска

учионица број 9

Наташа Вујанић

Душица Марковић

Лејла Халиловић

МУЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ ДЕЦЕ РАНОГ УЗРАСТА – ВЕЖБЕ (4)

15.00.

Делиградска

Библиотека

Јелена Станисављевић

Марија Шпанић

Људмила Брајовић Левајац

 

 

 

 

 


               

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 ГРУПЕ ЗА ПОЛАГАЊЕ ИСПИТА ПЕДИЈАТРИЈА СА НЕГОМ - ТЕОРИЈА

 

ПЕДИЈАТРИЈА СА НЕГОМ 3. разред

1.група Иљана Ракић

2. група Гордана Јањић

07П0315 САЊА САВИЋ

19П0615 ИВАНА СТОЈАНОВИЋ

01Д0315 СТОЈАНКА ВИТКОВИЋ

12П0416 МАРИЈАНА РАКИЋ

09П0315 САЊА РАДОЈИЧИЋ

21П0415 АЛЕКСАНДРА СТОЈАНОВИЋ

03П0216 КАТАРИНА ЈАЊИЋ

17П0615 НАТАША СТАМЕНКОВИЋ

20П0615 КАТАРИНА ТРАЈКОВИЋ

26П0514 МИЛИЦА САВИЋ

13Д0715 ЛЕОНОРА ЛУДАЈИЋ

11П0416 ТИЈАНА ПЕТРОВИЋ

04П0216 АЛЕКСАНДРА ЈУГОВИЋ

36П0513 ТАМАРА РАДОВАНОВИЋ

14П0615 ЈОВАНА ОСТОЈИЋ

01П0416 ВЕРА АЛЕКСАНДРОВСКИ

25П0615 МИРЈАНА ЈЕИНА

13Д0714 ДРАГАНА ВУКМИРОВИЋ

07П0611 НИКОЛИНА БУБОЊА

06П0416 БОЈАНА ЗЛАТИЋ

37П0513 САЊА КАЛИЧАНЕЦ

 

22П0416 ДРАГАНА ЖИВКОВИЋ

 

14П0216 ВЕРИЦА ТОМАШЕВИЋ

 

2430216 МИЛИЦА ГАЧИЋ

 

 

ПЕДИЈАТРИЈА СА НЕГОМ 4. разред

1.група Гордана Јањић

2. група Иљана Ракић

14Д0512 ВЛАДАНА ДАРДИЋ

22П0216 МИЛИЦА ЋИРАКОВИЋ

26П0415 САРА ВУЧКОВИЋ

28П0514 ЂУРЂИНА МИШКОВ

12П0415 МАРИЈА ЂОРИЋ

05П0312 МИЛЕНА БРКЉАЧ

18П0415 БОЈАНА ПАНТЕЛИЋ

16П0415 АЊА МИЛЕТИЋ

34П0410 ГОРДАНА ПАНТЕЛИЋ

07П0214 КРИСТИНА КОВАЧ

02Д0414 ИЛИЈАНА БОРОВНИЦА

15Д0714 ЈОВАНА МИКИЋ

28П0412 ЈЕЛЕНА ТОДОРОВИЋ

 

04Д0411 СЛАЂАНА БЛАГОЈЕВИЋ

 

19П0415 НАДЕЖДА ПЕРИН

 

15П0615 НАДИЦА ПЕКИЋ

 

08Д0714 СНЕЖАНА РАЈИЋ

 

 

 

ЗА УЧЕНИКЕ КОЈИ НАКОН ЗАВРШЕНОГ РАЗРЕДА ПРИЈАВЉУЈУ

НАКНАДНО ИСПИТЕ БИЋЕ ОБЈАВЉЕНА ДОПУНА РАСПОРЕДА СА НОВИМ ТЕРМИНИМА.

Моле се наставници да најмање 2 дана пре почетка испита најаве немогућност присуства истом.

                                                                                      Директор школе     

                                                              проф др Нада Трифковић    

 

                                                                                                  

 помоћник директора

Јелена Станисављевић

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ЗА УЧЕНИКЕ КОЈИ НАКОН ЗАВРШЕНОГ РАЗРЕДА ПРИЈАВЉУЈУ НАКНАДНО ИСПИТЕ БИЋЕ ОБЈАВЉЕНА ДОПУНА РАСПОРЕДА СА НОВИМ ТЕРМИНИМА.

 

 

Помоћник директора                                                               Директор школе                                                                                        Јелена   Станисављевић                                                           проф др Нада Трифковић