РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ИСПИТА

 У МАРТОВСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ

ШКОЛСКЕ 2017 / 2018 ГОДИНЕ

СУБОТА 17.03.2018.

ПРВА ПОМОЋ

1.разред (3)

08.30.

Делиградска

 Кабинет прве помоћи

Биљана Вујанић

Зоран Томић

Јелена Томић

ПЕДИЈАТРИЈА СА НЕГОМ

3. и 4. разред васпитачи

НОВОРОЂЕНЧЕ +  ВЕЖБЕ (28)

08.30.

Делиградска

Кабинет неге 4. спрат

Маја Завишин

Алерксандра Марјановић

Тијана Мркић

ПЕДИЈАТРИЈА СА НЕГОМ –

НОВОРОЂЕНЧЕ ПЕДИЈАТРИ

(2)

08.30.

Делиградска

Кабинет неге 4. спрат

Ружа Станић

Вера Павић

Мила Цвијетиновић

ПЕДИЈАТРИЈА СА НЕГОМ – ДИГЕСТИВНЕ БОЛЕСТИ

РЕСПИРАТОРНЕ БОЛЕСТИ

ИСХРАНА 2. И  3. РАЗРЕД (23)

09.00.

Делиградска

Кабинет неге и исхране

4. спрат

Вера Павић

Мила Цвијетиновић

Ружа Станић

АНАТОМИЈА И ФИЗИОЛОГИЈА

ХИГИЈЕНА СА ЗДРАВСТВЕНИМ ВАСПИТАЊЕМ (17)

09.15.

Делиградска

 Учионица број 2

Зоран Томић

Јелена Томић

Биљана Вујанић

ПЕДИЈАТРИЈА СА НЕГОМ 

2., 3. и 4.разред –

ТЕОРИЈА (31)

11.00.

Делиградска

учионица број 3

Гордана Јањић

Иљана Ракић

Татјана Томић

ПОНЕДЕЉАК  19.03.2018.

БИОЛОГИЈА

1. и 2.разред (4)

10.30.

Делиградска

учионица број 4

Брана Косановић

Наташа Бабић Даниловић

Момчило Гвоздић

ЗДРАВСТВЕНА НЕГА ДЕЦЕ 1.разред –ВЕЖБЕ (1)

11.30.

Делиградска

Кабинет за негу 4. спрат

Татјана Томић

Ана Срећо

Никола Димитров

ЗДРАВСТВЕНА НЕГА ДЕЦЕ

1.,3. и 4.разред – ТЕОРИЈА (7)

11.45.

Делиградска

Кабинет за негу 4. спрат

Татјана Томић

Ана Срећо

Никола Димитров

ЗДРАВСТВЕНА НЕГА ДЕЦЕ РАНОГ УЗРАСТА 1. и 2.разред – ТЕОРИЈА+ ВЕЖБЕ (2+2+1+1)

НОВОРОЂЕНЧЕ И ИСХРАНА по молби 1 кандидат

12.00.

Делиградска

Кабинет за негу 4. спрат

Биљана Аранђеловић

Гордана Пешић

Милица Лучић

ОСНОВИ КЛИНИЧКЕ МЕДИЦИНЕ - ТЕОРИЈА (4)

13.10.

Делиградска

учионица број 16

Александра Ранђеловић

Славица Бошков

Јелена Томић

ЗДРАВСТВЕНА НЕГА – ТЕОРИЈА + ВЕЖБЕ

1. разред (3+3)

13.15.

Вишеградска

Кабинет за негу

Даница Бабић

Вера Симић

Анита Стојчић

АКУШЕРСТВО СА НЕГОМ

3. и 4.разред – ВЕЖБЕ (2)

13.15.

Вишеградска

Кабинет за негу

Анита Стојчић

Даница Бабић

Вера Симић

ОСНОВИ КЛИНИЧКЕ МЕДИЦИНЕ - ВЕЖБЕ (2)

13.50.

Делиградска

Кабинет за негу 4. спрат

Љиљана Марковић

Ана Срећо

Никола Димитров

ИНФЕКТОЛОГИЈА СА НЕГОМ – ВЕЖБЕ

3. и 4. разред (9)

13.50.

Делиградска

Кабинет за негу 4. спрат

Ана Срећо

Никола Димитров

Љиљана Марковић

ПЕДИЈАТРИЈА СА НЕГОМ 

3. разред –ТЕОРИЈА (1)

по молби

15.40.

Делиградска

учионица број 5

Иљана Ракић

Јасна Уљаревић

Јасна Пантелић Миљевић

МИКРОБИОЛОГИЈА СА ЕПИДЕМИОЛОГИЈОМ (11)

15.40.

Делиградска

учионица број 5

Јасна Уљаревић

Јасна Пантелић Миљевић

Иљана Ракић

ИНФЕКТОЛОГИЈА СА НЕГОМ – ТЕОРИЈА

3. и 4. разред (9)

15.40.

Делиградска

учионица број 5

Јасна Уљаревић

Јасна Пантелић Миљевић

Иљана Ракић

АКУШЕРСТВО СА НЕГОМ

3. и 4.разред – ТЕОРИЈА (2)

16.25.

Вишеградска

Кабинет за негу

Добрила Дедић

Александра Милина

Јелена Нешковић

ХЕМИЈА

2. разред (1)

16.25.

Делиградска

 учионица број 1

Славица Љубојевић

Сузана Стојановић

Тања Веселиновић

УТОРАК 20.03.2018.

ХИРУРГИЈА СА НЕГОМ – ТЕОРИЈА (1)

09.45.

Делиградска

учионица број 9

Светлана Матић

Споменка Матић Чучиловић

Добрила Дедић

ФИЗИКАЛНА ТЕРАПИЈА

3.разред – ВЕЖБЕ (1)

10.30.

Делиградска

 Физио кабинет у сутерену

Сандра Мрђен

Јелена Вељковић

Даница Деспотовић

ФИЗИКАЛНА ТЕРАПИЈА

3.разред – ТЕОРИЈА (1)

11.30.

Делиградска

учионица број 9

Славица Бошков

Александра Ранђеловић

Добрила Дедић

АКУШЕРСТВО И ГИНЕКОЛОГИЈА СА НЕГОМ – ТЕОРИЈА (2)

11.45.

Делиградска

учионица број 6

Добрила Дедић

Александра Ранђеловић

Славица Бошков

ПАТОЛОГИЈА 2.разред

МЕДИЦИНСКА БИОХЕМИЈА

3. и 4. разред (17)

12.30.

Делиградска

учионица број 9

Златко Вежа

Гордана Костић

Славица Бошков

ФИЗИКА

2. и 4. разред (4)

12.30.

Делиградска

 учионица број 2

Мирјана Костић

Горан Симић

Људмила Брајовић Левајац

АКУШЕРСТВО И ГИНЕКОЛОГИЈА СА НЕГОМ – ВЕЖБЕ (2)

12.30.

Вишеградска

Кабинет за негу

Ружа Станић

Јелена Милојевић

Александра Пантелић

ХИРУРГИЈА СА НЕГОМ – ВЕЖБЕ (1)

12.45.

Вишеградска

Кабинет за негу

Јелена Милојевић

Ружа Станић

Александра Пантелић

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК –

4.разред (1)

Писмени 13.00.

Делиградска учионица бр6

Наташа Вујанић

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК –

4.разред (1)

 

Усмени 13.50.

Делиградска

 учионица број 6

Наташа Вујанић

Вера Мијановић

Нина Пилиповић

ЛАТИНСКИ ЈЕЗИК

ФРАНЦУСКИ ЈЕЗИК (2)

Писмени 16.25.

Делиградска

 учионица број 9

Јелена Јовановић

 

ЛАТИНСКИ ЈЕЗИК

ФРАНЦУСКИ ЈЕЗИК (2)

Усмени 17.30.

Делиградска

 учионица број 9

Јелена Јовановић

Оливера Гемаљевић

Љиља Алексић

СРЕДА 21.03.2018.

СРПСКИ ЈЕЗИК И КЊИЖЕВНОСТ 4. разред (1)

Писмени 09.45.

Делиградска

учионица број 2

Ловорка Павловић

СРПСКИ ЈЕЗИК И КЊИЖЕВНОСТ 4. Разред (1)

Усмени 10.30.

Делиградска

 учионица број 2

Ловорка Павловић

Татјана Милошевић

Милена Ковачевић

КЊИЖЕВНОСТ ЗА ДЕЦУ (5)

 

10.30.

Делиградска

 учионица број 2

Татјана Милошевић

Милена Ковачевић

Ловорка Павловић

МАСАЖА 2. и 3. разред +

СПЕЦИЈАЛНА РЕХАБИЛИТАЦИЈА-ТЕОРИЈА (4)

12.25.

Делиградска

 учионица број 3

Славица Бошков

Звездана Милетић

Јасна Пантелић Миљевић

МАСАЖА 2. и 3. разред (4)+

СПЕЦИЈАЛНА РЕХАБИЛИТАЦИЈА-ВЕЖБЕ

13.00.

Делиградска

 Физио кабинет у сутерену

Сандра Мрђен

Јелена Вељковић

Даница Деспотовић

ФАРМАКОЛОГИЈА

(6)

14.00.

Делиградска

 учионица број 9

Јасна Пантелић Миљевић

Јасна Уљаревић

Славица Бошков

ГРАЂАНСКО ВАСПИТАЊЕ

4.разред (1)

14.00.

Делиградска

 учионица број 3

Тамара Спасојевић

Дејан Крунић

Јадранка Гарић

ПРЕДШКОЛСКА ПЕДАГОГИЈА (7)

14.50.

Делиградска

учионица број 17

Јасмина Вучићевић

Сандра Митровић

Људмила Брајовић Левајац

ЧЕТВРТАК 22.03.2018.

ВАСПИТАЊЕ И НЕГА ДЕЦЕ

ВЕЖБЕ 3. и 4. разред (12)

08.00.

Вртић „Радосно детињство“ Боре Марковића број 27

Бојана Милановић

Гордана Пешић

Биљана Аранђеловић

КИНЕЗИОЛОГИЈА

ВЕЖБЕ 2. и 3. разред (7)

10.00.

Делиградска

 Физио кабинет у сутерену

Јелена Мицић

Јелена Вељковић

Даница Деспотовић

ИСТОРИЈА

2.разред (1)

10.25.

Делиградска

 учионица број 5

Јелица Ђикановић

Дејан Крунић

Љиљана Гаџић

МЕДИЦИНСКА ЕТИКА +

ФИЛОЗОФИЈА

(8)

10.45.

Делиградска

 учионица број 11

Драган Самарџић

Зоран Милетић

Људмила Брајовић Левајац

ВАСПИТАЊЕ И НЕГА ДЕЦЕ

ТЕОРИЈА 3. и 4. разред (12)

14.00.

Делиградска

 учионица број 9

Јасмина Вучићевић

Сандра Митровић

Тања Веселиновић

КИНЕЗИОЛОГИЈА

ТЕОРИЈА 2. и 3. разред (7)

19.15.

Делиградска

 Физио кабинет у сутерену

Данијела Чобељић

Нада Дмитрић

Славица Бошков

ПЕТАК 23.03.2018.

УСТАВ И ПРАВА ГРАЂАНА

(4)

10.30.

Делиградска

 учионица број 7

Зоран Милетић

Јадранка Гарић

Тања Веселиновић

ПРВА ПОМОЋ 4.разред (7+7)

ТЕОРИЈА + ВЕЖБЕ

12.00.

Делиградска

 Кабинет прве помоћи

Биљана Вујанић

Оливера Стојичић

Драган Латиновић

ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ

4. разред (1)

12.30.

Делиградска

учионица број 6

Милан Бајин

Константин Баталовић

Маријан Радуловић

ВЕРСКА НАСТАВА

4. разред (1)

13.50.

Делиградска

 учионица број 6

Љиљана Јовановић

Маријана Пуношевац

Дејан Крунић

ПСИХОЛОГИЈА

ЗДРАВСТВЕНА ПСИХОЛОГИЈА

(5)

14.00.

Делиградска

учионица број 9

Гордана Кијановић

Јелена Нешковић

Сандра Митровић

ПСИХОЛОГИЈА И ДЕЧЈА ПСИХОЛОГИЈА (2) +

ДЕЧЈА ПСИХОЛОГИЈА

ТЕОРИЈА + ВЕЖБЕ (7+7)

14.00.

Делиградска

учионица број 9

Јелена Нешковић

Гордана Кијановић

Сандра Митровић

ПОНЕДЕЉАК 26.03.2018.

МАТЕМАТИКА

2.разред (1)

Писмени 14.00.

Вишеградска

Зборница

Ана Јандрлић

МАТЕМАТИКА

2.разред (1)

Усмени 14.45.

Вишеградска

Учионица број 1

Ана Јандрлић

Милош Марковић

Гордана Костић

МУЗИЧКА УМЕТНОСТ

ЛИКОВНА КУЛТУРА

1. разред (3)

15.40.

Делиградска

 учионица број 20

Људмила Брајовић Левајац

Марија Шпанић

Јелена Станисављевић

МУЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ ДЕЦЕ РАНОГ УЗРАСТА – ТЕОРИЈА+ ВЕЖБЕ (4+4)

15.40.

Делиградска

учионица број 20

Марија Шпанић

Јелена Станисављевић

Људмила Брајовић Левајац