НАШИ „ФРАНЦУЗИ“ НА СВЕТСКОМ ФЕСТИВАЛУ КРЕАТИВНОСТИ

Ученици наше школе били су изузетно успешни на свим такмичењима у овој школској години и поносни смо на све што су показали на разним пољима. Освајали су медаље и пехаре, учествовали у многобројним акцијама, имали иницијативу за напретком, били веома хумани и дарежљиви. Тако смо на најлепши могући начин и закључили школску годину на светском фестивалу кративности за ученике који уче француски језик са професорком Јеленом Јовановић.

Наши „Французи“ учествовали су на CréaFest 2024, светском фестивалу креативности, догађају који позива ученике да створе уметничко дело, с циљем удруживања креативних енергија око одређене теме, развијајући креативни потенцијал у сваком од њих, ослобађајући њихову машту и мотивацију у жељи да створе уметничко дело. Радови наших ученика су ушли у Séléction officielle 2024. Хвала ученицима на учешћу и труду – Félicitations à tous et à toutes! On attend Créafest 2025!