ВАЖНО ОБАВЕШТЕЊЕ

ПРИЈАВА ИСПИТА ЗА ЈУНСКИ РЕДОВНИ РОК И ЈУНСКИ МАТУРСКИ РОК БИЋЕ РЕАЛИЗОВАНА

23.05.2022. И 24.05.2022.  У ПЕРИОДУ ОД 10.00. ДО 14.00.

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ИСПИТА У  ЈУНСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ  ШКОЛСКЕ 2021 / 2022 ГОДИНЕ

ПОНЕДЕЉАК  30.05.2022.

МАСАЖА – ВЕЖБЕ 3.РАЗРЕД КИНЕЗИОЛОГИЈА – ВЕЖБЕ

2. И 3.РАЗРЕД (1+5)

08.00.

физио кабинет у сутерену

Делиградска

Тијана Бурић Пејчић

Ивана Рашуо

Борис Лубарда

КИНЕЗИТЕРАПИЈА – ВЕЖБЕ 4.РАЗРЕД (6)

08.00.

физио кабинет у сутерену

Делиградска

Тијана Бурић Пејчић

Ивана Рашуо

Борис Лубарда

СРПСКИ ЈЕЗИК И КЊИЖЕВНОСТ

– ПИСМЕНИ 4.РАЗРЕД (7)

10.00.

канцеларија број 12

Делиградска

Слађана Лукић Бундало

МАСАЖА – ТЕОРИЈА 3.РАЗРЕД

КИНЕЗИОЛОГИЈА – ТЕОРИЈА

2. И 3.РАЗРЕД (1+5)

10.25.

учионица број 1А

Делиградска

Александра Ранђеловић

Данијела Чобељић

Славица Бошков

СРПСКИ ЈЕЗИК И КЊИЖЕВНОСТ

– УСМЕНИ 4.РАЗРЕД (7)

11.30.

канцеларија број 12

Делиградска

Биљана Максимовић

Слађана Лукић Бундало

Милена Ковачевић

ЗДРАВСТВЕНА НЕГА ДЕЦЕ -ТЕОРИЈА И ВЕЖБЕ 1. И 2. РАЗРЕД

(5+5)

12.00.

кабинет неге 4.спрат

Делиградска

Милица Димитров

Бојана Миловановић

Милица Ћираковић

ГИНЕКОЛОГИЈА СА НЕГОМ -ВЕЖБЕ 4. РАЗРЕД  (1)

12.00.

кабинет неге 4.спрат

Делиградска

Милица Димитров

Милица Ћираковић

Бојана Миловановић

ЗДРАВСТВЕНА НЕГА ДЕЦЕ РАНОГ УЗРАСТА -ТЕОРИЈА И ВЕЖБЕ 1. И 2. РАЗРЕД (3+3)

12.00.

кабинет неге 4.спрат

Делиградска

Валерија Ристовић

Никола Димитров

Љиљана Марковић

ИНФЕКТОЛОГИЈА СА НЕГОМ – ВЕЖБЕ 4.РАЗРЕД МСВ (7)

12.00.

кабинет неге 4.спрат

Делиградска

Валерија Ристовић

Никола Димитров

Љиљана Марковић

ЗДРАВСТВЕНА НЕГА

1. И 2. РАЗРЕД ТЕОРИЈА + ВЕЖБЕ ГАС + МСТ+ЗН (4+4)

14.00.

кабинет неге

Вишеградска

Вера Симић

Анита Стојчић

Сања Кесер

АНАТОМИЈА И ФИЗИОЛОГИЈА 1.РАЗРЕД  ПСТ, МСТ, ГАС (3)

14.00.

учионица број 9

Делиградска

Тијана Ђукановић

Јелена Томић

Светлана Матић

ХИРУГИЈА 3. И 4.РАЗРЕД МСТ

(5)

14.00.

учионица број 9

Делиградска

Тијана Ђукановић

Јелена Томић

Светлана Матић

ФАРМАКОЛОГИЈА 2.РАЗРЕД

ФТТ, МСТ, ГАС (7)

12.30.

учионица број 5

Делиградска

Јасна Уљаревић

Драгица Смоловић

Јасна Пантелић Миљевић

МИКРОБИОЛОГИЈА СА ЕПИДЕМИОЛОГИЈОМ 2.РАЗРЕД (4)

12.30.

учионица број 5

Делиградска

Драгица Смоловић

Јасна Уљаревић

Јасна Пантелић Миљевић

ИНФЕКТОЛОГИЈА  – 4.РАЗРЕД МСТ (1)

12.30.

учионица број 5

Делиградска

Драгица Смоловић

Јасна Уљаревић

Јасна Пантелић Миљевић

ИНФЕКТОЛОГИЈА СА НЕГОМ – ТЕОРИЈА 4.РАЗРЕД МСВ (7)

12.30.

учионица број 5

Делиградска

Драгица Смоловић

Јасна Уљаревић

Јасна Пантелић Миљевић

УТОРАК  31.05.2022.

МЕДИЦИНСКА БИОХЕМИЈА

2.,3. И 4.РАЗРЕД МСТ,ФТТ, МСВ (11)

10.00.

учионица број 2

Делиградска

Златко Вежа

Гордана Костић

Славица Бошков

ПАТОЛОГИЈА 2.РАЗРЕД  МСТ,МСВ (6)

10.00.

учионица број 2

Делиградска

Гордана Костић

Златко Вежа

Славица Бошков

НЕУРОЛОГИЈА 3.РАЗРЕД МСТ (6)

10.00.

учионица број 2

Делиградска

Гордана Костић

Златко Вежа

Славица Бошков

ФИЗИКА 1.,2., 3. И 4.РАЗРЕД

ЗН,ФТТ, ПСТ,МСТ(5)

10.40.

учионица број 6

Делиградска

Тања Веселиновић

Марија Николић

Горан Симић

БИОЛОГИЈА 2. И 3. РАЗРЕД

ФТТ,МСТ,ПСТ,ГАС,МСВ (11)

11.30.

учионица број 9

Делиградска

Оливера Гемаљевић

Снежана Миленковић

Наташа Бабић Даниловић

ОСНОВИ КЛИНИЧКЕ МЕДИЦИНЕ – ТЕОРИЈА 3.РАЗРЕД (1)

11.30.

учионица број 1А

Делиградска

Гордана Костић

Александра Ранђеловић

Невена Савић

КИНЕЗИТЕРАПИЈА  – ТЕОРИЈА 4.РАЗРЕД (6)

11.30.

учионица број 1А

Делиградска

Гордана Костић

Александра Ранђеловић

Невена Савић

СПЕЦИЈАЛНА РЕХАБИЛИТАЦИЈА – ТЕОРИЈА 4.РАЗРЕД (7)

11.30.

учионица број 1А

Делиградска

Гордана Костић

Александра Ранђеловић

Невена Савић

СПЕЦИЈАЛНА РЕХАБИЛИТАЦИЈА – ВЕЖБЕ 4.РАЗРЕД (7)

12.00.

физио кабинет у сутерену

Делиградска

Тијана Бурић Пејчић

Сања Миљковић

Анђелка Стефановић

ОСНОВИ КЛИНИЧКЕ МЕДИЦИНЕ – ВЕЖБЕ 3.РАЗРЕД (1)

12.00.

кабинет неге 4.спрат

Делиградска

Валерија Ристовић

Никола Димитров

Љиљана Марковић

СРЕДА  01.06.2022.
ФИЗИКАЛНА ТЕРАПИЈА – ТЕОРИЈА 4.РАЗРЕД (9)

08.00.

канцеларија број 12

Делиградска

Гордана Костић

Славица Бошков

Златко Вежа

АКУШЕРСТВО СА НЕГОМ – ВЕЖБЕ 4.РАЗРЕД  ГАС (1)

10.30.

кабинет неге

Вишеградска

Вера Симић

Драгана Мраковић

Анита Стојчић

ХИРУРГИЈА СА НЕГОМ – ВЕЖБЕ 3.РАЗРЕД ГАС (2)

11.00.

кабинет неге

Вишеградска

Вера Симић

Јелена Миловић

Анита Стојчић

ПЕДИЈАТРИЈА СА НЕГОМ – НОВОРОЂЕНЧЕ 3.РАЗРЕД ГАС (1)

11.00.

кабинет неге

Вишеградска

Вера Симић

Јелена Миловић

Анита Стојчић

ЗДРАВСТВЕНА НЕГА – ТЕОРИЈА И ВЕЖБЕ 3. И 4. РАЗРЕД ГАС+МСТ

(3+5)

11.00.

кабинет неге

Вишеградска

Вера Симић

Јелена Миловић

Анита Стојчић

ПРЕДУЗЕТНИШТВО 4.РАЗРЕД МСТ, ФТТ (2)

11.00.

кабинет неге

Вишеградска

Јелена Миловић

Анита Стојчић

Вера Симић

ХИГИЈЕНА И ЗДРАВСТВЕНО ВАСПИТАЊЕ 2.РАЗРЕД МСТ (3)

12.00.

учионица број 5

Делиградска

Јелена Томић

Светлана Матић

Споменка Матић Чучиловић

ХИГИЈЕНА СА ЗДРАВСТВЕНИМ ВАСПИТАЊЕМ 2.РАЗРЕД ПСТ,МСВ  (4)

12.00.

учионица број 5

Делиградска

Јелена Томић

Светлана Матић

Споменка Матић Чучиловић

ХИРУРГИЈА СА НЕГОМ – ТЕОРИЈА 3.РАЗРЕД ГАС (2)

12.00.

учионица број 5

Делиградска

Јелена Томић

Светлана Матић

Споменка Матић Чучиловић

ДЕЧЈА ХИРУРГИЈА СА НЕГОМ – ТЕОРИЈА 4.РАЗРЕД ПСТ (2)

12.00.

учионица број 5

Делиградска

Јелена Томић

Светлана Матић

Споменка Матић Чучиловић

ВАСПИТАЊЕ И НЕГА ДЕЦЕ – ВЕЖБЕ 3. И 4. РАЗРЕД (8)

12.30

кабинет 4.спрат

Делиградска

Биљана Аранђеловић

Валентина Миловић

Биљана Јовановић

ФИЗИКАЛНА ТЕРАПИЈА – ВЕЖБЕ 4.РАЗРЕД (9)

13.10.

физио кабинет у сутерену

Делиградска

Тијана Бурић Пејчић

Снежана Коцев

Стефан Стефановић

ХЕМИЈА 2.РАЗРЕД ПСТ,МСВ (5)         

 

14.50.

канцеларија број 12

Делиградска

Милица Цинцар Костић

Славица Љубојевић

Сузана Стојановић

ХЕМИЈА – ИЗБОРНИ ПРЕДМЕТ 3.РАЗРЕД  ФТТ (1)   

14.50.

канцеларија број 12

Делиградска

Милица Цинцар Костић

Славица Љубојевић

Сузана Стојановић

ВЕРСКА НАСТАВА (ПРАВОСЛАВНИ КАТИХИЗИС)

4.РАЗРЕД  ФТТ,ПСТ (4)

14.50.

учионица број 9

Делиградска

Љиљана Јовановић

Андријана Младеновић

Љиљана Гаџић

ВАСПИТАЊЕ И НЕГА ДЕЦЕ – ТЕОРИЈА 3. И 4. РАЗРЕД (8)

15.45.

канцеларија број 12

Делиградска

Милица Цинцар Костић

Јасмина Вучићевић

Сандра Митровић

ЧЕТВРТАК  02.06.2022.
ПЕДИЈАТРИЈА СА НЕГОМ – НЕОНАТОЛОГИЈА + ВЕЖБЕ 4.РАЗРЕД ПСТ (3+3)

08.00.

кабинет неге 4.спрат

Делиградска

Тијана Мркић

Татјана Томић

Снежана Стефановић

ДЕЧЈА ХИРУРГИЈА СА НЕГОМ – ВЕЖБЕ 4.РАЗРЕД (1)

08.00.

кабинет неге 4.спрат

Делиградска

Тијана Мркић

Татјана Томић

Снежана Стефановић

ПЕДИЈАТРИЈА СА НЕГОМ – НОВОРОЂЕНЧЕ 3.РАЗРЕД МСВ (2)

08.30.

кабинет неге 4.спрат

Делиградска

Александра Павловић

Биљана Јовановић

Александра Пантелић

ПЕДИЈАТРИЈА СА НЕГОМ – ВЕЖБЕ 4.РАЗРЕД МСВ (9)

08.30.

кабинет неге 4.спрат

Делиградска

Александра Павловић

Биљана Јовановић

Александра Пантелић

ГИНЕКОЛОГИЈА И АКУШЕРСТВО 3.РАЗРЕД МСТ (4)

10.00.

учионица број 1

Вишеградска

Гордана Јањић

Добрила Дедић

Сандра Ћертић

ГИНЕКОЛОГИЈА СА НЕГОМ –

АКУШЕРСТВО СА НЕГОМ –

ТЕОРИЈА 4.РАЗРЕД ГАС (3)

10.00.

учионица број 1

Вишеградска

Гордана Јањић

Добрила Дедић

Сандра Ћертић

МАТЕМАТИКА – ПИСМЕНИ

3. И 4.РАЗРЕД ФТТ,ПСТ (4)

10.15.

канцеларија 1

Дејан Миленковић

МАТЕМАТИКА – УСМЕНИ

3. И 4..РАЗРЕД ФТТ,ПСТ (4)

11.00.

канцеларија 12

Делиградска

Милош Марковић

Дејан Миленковић

Ана Јандрлић

ИНТЕРНА МЕДИЦИНА

3. И 4. РАЗРЕД МСТ, ГАС (10)

11.00.

учионица број 1

Вишеградска

Добрила Дедић

Јасна Уљаревић

Јасна Пантелић Миљевић

ПЕДИЈАТРИЈА СА НЕГОМ – ИСХРАНА 3.РАЗРЕД МСВ (4)

11.15.

кабинет неге 4.спрат

Делиградска

Ана Срећо

Вера Павић

Мила Цвијетиновић

ПЕДИЈАТРИЈА СА НЕГОМ – ТЕОРИЈА 2., 3. И 4. РАЗРЕД ПСТ, ГАС, МСВ (15)

13.15.

учионица број 5

Делиградска

Гордана Јањић

Иљана Ракић

Светлана Матић

ПЕДИЈАТРИЈА  4. РАЗРЕД МСТ (7)

13.15.

учионица број 5

Делиградска

Гордана Јањић

Иљана Ракић

Светлана Матић

ПСИХИЈАТРИЈА  4. РАЗРЕД МСТ

(1)

13.15.

учионица број 5

Делиградска

Гордана Јањић

Иљана Ракић

Светлана Матић

МЕДИЦИНСКА ЕТИКА 2. РАЗРЕД МСТ (2)

14.45.

канцеларија број 12

Делиградска

Тања Веселиновић

Драган Самарџић

Зоран Милетић

ФИЛОЗОФИЈА 4.РАЗРЕД (3)

14.45.

канцеларија број 12

Делиградска

Тања Веселиновић

Драган Самарџић

Зоран Милетић

ИСТОРИЈА 2. РАЗРЕД МСВ (1)

15.00.

учионица број 9

Делиградска

Тања Веселиновић

Дејан Крунић

Јелица Ђикановић

ИСТОРИЈА – ИЗБОРНИ ПРЕДМЕТ 4. РАЗРЕД (5)

15.00.

учионица број 9

Делиградска

Тања Веселиновић

Дејан Крунић

Јелица Ђикановић

ГРАЂАНСКО ВАСПИТАЊЕ – ИЗБОРНИ ПРЕДМЕТ 4. РАЗРЕД (4)

15.00.

учионица број 9

Делиградска

Тања Веселиновић

Дејан Крунић

Јелица Ђикановић

ПЕТАК  03.06.2022.
СОЦИОЛОГИЈА + СОЦИОЛОГИЈА СА ПРАВИМА ГРАЂАНА 3.РАЗРЕД ПСТ, ФТТ (2)

09.15.

канцеларија број 12

Делиградска

Тања Веселиновић

Зоран Милетић

Јадранка Гарић

МЕДИЦИНСКА ИНФОРМАТИКА – ИЗБОРНИ ПРЕДМЕТ 4.РАЗРЕД (1)

09.45.

кабинет информатике

Делиградска

Тамара Хајдуковић

Марија Бабић

Љубица Поповић

ПРВА ПОМОЋ – ТЕОРИЈА И ВЕЖБЕ 4.РАЗРЕД МСВ (3+3)

10.30.

кабинет прве помоћи

Делиградска

Драган Латиновић

Биљана Вујанић

Оливера Стојичић

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК – ПИСМЕНИ

ФТТ, ПСТ 4.РАЗРЕД (4)

11.00.

канцеларија број 12

Делиградска

Нина Пилиповић

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК – УСМЕНИ

ФТТ,ПСТ4.РАЗРЕД (4)

11.45.

канцеларија број 12

Делиградска

Јелена Манојловић

Нина Пилиповић

Ивана Пауновић

МУЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ ДЕЦЕ РАНОГ УЗРАСТА – ТЕОРИЈА И ВЕЖБЕ 4.РАЗРЕД (6+6)

12.30.

канцеларија број 12

Делиградска

Људмила Брајовић Левајац

Хаџи Јелена Станисављевић

Марија Цвијетић

ПСИХОЛОГИЈА 2. РАЗРЕД МСВ

ЗДРАВСТВЕНА ПСИХОЛОГИЈА 2.РАЗРЕД МСТ (5)

14.10.

канцеларија број 13

Делиградска

Сандра Митровић

Јелена Нешковић

Милица Цинцар Костић

ПСИХОЛОГИЈА И ДЕЧЈА ПСИХОЛОГИЈА 3.РАЗРЕД ПСТ (1)

14.10.

канцеларија број 13

Делиградска

Сандра Митровић

Јелена Нешковић

Милица Цинцар Костић

ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ  4.РАЗРЕД ФТТ,ПСТ (5)

14.30.

учионица број 6

Делиградска

Марјан Радуловић

Милан Бајин

Константин Баталовић

Кординатор за реализацију наставе                                                                                                 Директор   школе                                                       

 Хаџи Јелена Станисављевић                                                      Предраг Јовановић  

ВАЖНО ОБАВЕШТЕЊЕ

ИСПИТИ ПРЕДВИЂЕНИ ЗА СУБОТУ 07.05.2022. ГОДИНЕ БИЋЕ ОДРЖАНИ У УТОРАК 10.05.2022.ГОДИНЕ

ПО СЛЕДЕЋЕМ РАСПОРЕДУ

УТОРАК 10.05.2022.

ПЕДИЈАТРИЈА СА НЕГОМ – НОВОРОЂЕНЧЕ 3.РАЗРЕД

(10)МСВ

11.30.

кабинет неге 4.спрат

Делиградска

Александра Пантелић

Биљана Јовановић

Никола Димитров

ПЕДИЈАТРИЈА СА НЕГОМ – ВЕЖБЕ 4.РАЗРЕД (9) МСВ

11.30.

кабинет неге 4.спрат

Делиградска

Александра Пантелић

Биљана Јовановић

Никола Димитров

ПЕДИЈАТРИЈА СА НЕГОМ

2., 3. И 4. РАЗРЕД ТЕОРИЈА

ПСТ, ГАС, МСВ (30)

14.00.

учионица број 1

Делиградска

Иљана Ракић

Светлана Матић

Гордана Јањић

ПЕДИЈАТРИЈА 4.РАЗРЕД

(4) МСТ

14.00.

учионица број 1

Делиградска

Иљана Ракић

Светлана Матић

Гордана Јањић

ПСИХИЈАТРИЈА 4.РАЗРЕД

(5)МСТ

14.00.

учионица број 1

Делиградска

Иљана Ракић

Светлана Матић

Гордана Јањић

 

___________________                                              ________________________________