ВАЖНО ОБАВЕШТЕЊЕ

Пријава допунских испита за децембарски испитни рок је 28.и 29. новембра 2022 по следећем распореду:

28.11.2022 од 10 до 14 часова за полазнике који су обновили упис

29.11.2022 од 10 до 14 часова за новоуписане полазнике

Редовни ученици који се уписују на образовни профил масер и здравствени неговатељ након завршеног редовног школовања  имају могућност доквалификације  на све жељене образовне профиле у школи: гинеколошко-акушерска сестра, медицинска сестра – васпитач, педијатријска сестра техничар, физиотерапеутски техничар и медицинска сестра – техничар.

Молимо полазнике да се придржавају мера заштите, да у школску зграду улази један по један са предвиђеном заштитном опремом (рукавице и маска) држећи дистанцу и да испоштују сатницу пријаве.

Пожељно је да један полазник донесе потребну документацију за више кандидата и на тај начин пријави испите да се не би стварала непотребна гужва.

Унапред хвала на разумевању

Служба за образовање одраслих

Kонтакт телефон службе за ванредне ученике: 011/2687-166

Мејл адреса за ванредне ученике: vanrednipolaznici@gmail.com