ВАЖНО ОБАВЕШТЕЊЕ

Због предстојећих верских празника пријава испита за мајски испитни рок биће реализована 13. 04. и 14.04.2022. године од 09.30. до 14.00. сати

ВАЖНО ОБАВЕШТЕЊЕ

МАРТОВСКИ  ИСПИТНИ РОК ПОЧИЊЕ У ЧЕТВРТАК 10.3.2022 ГОДИНЕ . МОЛИМО ВАС ДА ПРЕГЛЕДАТЕ РАСПОРЕД

Редовни ученици који се уписују на образовни профил масер и здравствени неговатељ након завршеног редовног школовања  имају могућност доквалификације  на све жељене образовне профиле у школи: гинеколошко-акушерска сестра, медицинска сестра – васпитач, педијатријска сестра техничар, физиотерапеутски техничар и медицинска сестра – техничар.

Молимо полазнике да се придржавају мера заштите, да у школску зграду улази један по један са предвиђеном заштитном опремом (рукавице и маска) држећи дистанцу и да испоштују сатницу пријаве.

Пожељно је да један полазник донесе потребну документацију за више кандидата и на тај начин пријави испите да се не би стварала непотребна гужва.

Унапред хвала на разумевању

Служба за образовање одраслих

Kонтакт телефон службе за ванредне ученике: 011/2687-166

Мејл адреса за ванредне ученике: vanrednipolaznici@gmail.com