НОВИ УСПЕХ КОШАРКАШКЕ ЕКИПЕ „ТРИ НА ТРИ“

Баскеташи покорили регион

Сјајан резултат направила је мушка екипа наше школе на међуокружном такмичењу средњих школа у баскету „три на три“. После златне медаље на градском такмичењу наставили су низ победа и освојили још једно најсјајније одличје на турниру који је одигран у Шапцу.

Маестралним кошем Петра Травице у последњим секундама меча баскеташи Медицинске школе „Београд“ у финалу  су надиграли екипу Сремске Митровице са 18:17. Претходно су у првом мечу били бољи од Шабачке гимназије са 19:17.

Шампионска екипа коју води професор Константин Баталовић овим успехом пласирала се на државно првенство средњих школа у баскету „три на три“. Надамо се да ће Петар Травица IV 8, Мирко Томасовић IV 10, Лука Петровић II 8 и Јован Савић I 10  оправдати улогу фаворита крајем марта и на првенству Србије.

Видео: „Златни“ кош Петра Травице