Бронза за рукометашице

На градском такмичењу у рукомету женска екипа наше школе освојила је бронзану медаљу. Екипа коју је водио професор Нико Вречер у великој борби за треће место победила је тим из Обреновца са 20:12. Наше рукометашице су после првог места на општинском такмичењу средњих школа и на градском показале квалитет и наставиле са успесима, а то су: Ива Николић и Вања Шћепановић I-8, Ана Мркић I-4, Ивона Пунош I-11, Мирјана Вујић III-6, Јована Будимкић IV-10, Кристина Нанић Бабић III-10, Милена Мајсторовић II-5, Катарина Јовановић III-13, Анастасија Дијамант II-9, Теодора Ковачић I-2, Емилија Јуришић и Лена Стајковић I-3.

ТРЕЋЕ МЕСТО У ГРАДУ: Професор Нико Вречер и наше ученице Ива Николић, Ања Мркић, Вања Шћепановић, Ивона Пунош, Милена Мајсторовић, Анастасија Дијамант и Теодора Ковачић