Две медаље на старту спортске сезоне

На првенству Београда у пливању, које организује Спортски савез за особе са инвалидитетом у Заводу за спорт и медицину спорта Републике Србије, ученици наше школе 19. октобра освојили су две медаље.

Јана Марковић III/12 освојила је друго место и сребрну медаљу на 50 метара слободним стилом, док је Сара Роговић IV/11 у истој дисциплини освојила златну медаљу за највећи напредак у односу на прошлу годину. У изузетно јакој конкуренцији, у дисциплини слободни стил 50 метара за дечаке, Лука Гојковић II/12 освојио је пето место.

Наши ученици били су веома задовољни постигнутим резултатима и заслужили су све честитке што је истакао и Милан Бајин, професор физичког васпитања, који је водио ову екипу на такмичење.