ХУМАНИТАРНА АКЦИЈА ЗА ДЕЦУ КЛИНИКЕ ЗА ЗА НЕУРОЛОГИЈУ И ПСИХИЈАТРИЈУ ЗА ДЕЦУ И ОМЛАДИНУ

У периоду од 1.11.2022. до 30.12. 2022. реализована је настава секције Волонтерски клуб ученика „ХУМАНИТАРНА АКТИВНОСТ ЗА ДЕЦУ НА КЛИНИЦИ ЗА НЕУРОЛОГИЈУ И ПСИХИЈАТРИЈУ ЗА ДЕЦУ И ОМЛАДИНУ“.

Сарадници у реализацији су Биљана Максимовић, Сандра Митровић, Јелена Стаменковић и главна медицинска сестра Слађана Савић.

У хуманитарној активности су учествовала одељења 2-6 и 4-7, који су у новембру са реализаторима и сарадницима прикупљали потребан материјал за израду новогодишњих честитки и израду истих.

У децембру су прикупљена новчана средства за 20 новогодишњих пакетића која су предата деци са Клинике за неурологију и психијатрију за децу и омладину, 27.12.2022.

У знак захвалности Медицинска школа „Београд“ је добила захвалницу за допринос и унапређење услова рада Клинике.