Бриљирали у рукомету на Савском венцу

Мушка и женска репрезентација наше школе пласирала се на градско такмичење у рукомету. На општинском такмичењу, које је одржано у спортском центру Мајдан, обе екипе су у јакој конкуренцији освојиле прво место и заслужено иду даље. И мушку и женску екипу припремао је и водио професор Нико Вречер.

За мушку екипу Медицинске школе „Београд“ играли су: Урош Јосески и Драган Ковачевић 2/10, Урош Харамбашић, Немања Манојловић, Матеја Божиновић, Лука Мартиновић, Милош Гвозденовић, Лазар Драшковић и Лука Савић 4/9, Вељко Росић 4/10, Гаврило Лазић и Сергеј Војиновић 1/9.

За женску екипу играле су: Ива Николић 2/8, Ана Мркић 2/4, Ивона Пунош 2/11, Мирјана Вујић 4/6, Кристина Нанић Бабић 4/10, Тамара Максимовић 1/14, Ања Јовић 1/1, Лара Миловановић 1/9 и Александра Оскоруш 1/4.