Мајстори футсала

Мушка екипа наше школе пласирала се на међуокружно такмичење у овогодишњој такмичарској сезони Београдске асоцијације за школски спорт. Пошто су освојили општински турнир, на градском су били вицешампиони и тако су успели да се домогну највишег ранга. И девојчице су биле најбоље на општинском турниру, док су на градском завршиле као четвртопласиране.

У спортској хали „Ранко Жеравица“ футсал екипа Медицинске школе „Београд“ у осмини финала победила је 13. београдску гимназију, у четвртфиналу Спортску гимназију, у полуфиналу 12. београдску гимназију, док су у финалу поражени од 3. београдске гимназије са 3:1.

Екипу наше школе водио је професор Константин Баталовић, а 12 мајстора футсала су: Михајло Митровић и Стефан Митровић 3/8, Вук Илић 3/10, Момчило Бајевић 4/10, Андрија Недељковић 3/6, Матија Живадиновић 4/8, Лука Савић 4/9, Андреј Павловић 2/10, Младен Тричковић 3/13, Лука Дукић 2/4, Лазар Стојановић 4/8, Амин Бахтијаревић 3/9.