ПЕТ МЕДАЉА ЗА КАРАТИСТЕ

На школском првенству у каратеу ученици наше школе освојили су пет медаља – једну златну и четири бронзане. На такмичењу смо имали шест представника (два у катама и четири у борбама) и свих пет освајача медаља иду даље на државно првенство које ће бити одржано у Новом саду.

Урош Милашиновић III/9 освојио је златну медаљу у катама у конкуренцији III и IV разреда, Ксенија Рокнић I/6 освојила је III место у катама у конкуренцији I и II разреда, Никола Секулић II/11 освојио је III место у борбама (у категорији до 63 кг), Огњен Чекеревац IV/9 освојио је III место (у борбама у категорији до 68кг) и Стевановић Марија IV/5 освојила је III место у борбама (у категорији до 53кг). Вођа екипе је професор Милан Бајин.